Üvey Kız Kardeşim Hala Islak Rüyalar Görüyor

Lana Smalls, telefonunda ne yaptığını görmek için üvey kardeşi Juan Loco’ya gizlice yaklaşır. Juan, irkilmeyi atlattıktan sonra, Lana’ya üvey aile seks fantezilerini gerçekleştirmesine yardım edeceğini söyler. Kucağına oturu ve onu baştan çıkarmaya çalışır. Neredeyse işe yarıyor ama son dakikada Juan, Lana’yı uzaklaştırıyor ve ona bunun nasıl biteceğini ikisinin de bildiğini söylüyor.

Daha sonra Lana, Juan’ı çamaşır yıkarken görür ve ona nedenini sorar. Biraz uğraştıktan sonra ikna ettikten sonra Juan, gecenin bir yarısı ıslak çarşaflarla uyanmaya devam ettiğini itiraf eder. Neler olduğunu bilmiyor, bu yüzden Lana onunla yatakta yatmayı ve çözmesine yardım etmeyi teklif ediyor. Juan’ın seks rüyaları gördüğü ve uykusunda boşaldığı ortaya çıktı. Juan, Lana ona bu konuda yardım etmeyi teklif ettiğinde nihayet onun ilerlemelerine açıktır.

Lana bir oral seks ile başlar. Juan kendini oldukça iyi hissettiğinde, sonunda sikişme iznini alır. Tangasını bir kenara kaydırarak ve kendini onun yarağını saplayarak başlar. Sonra iç çamaşırlarını atıyor ve yarağa otorup zıplayarak zevk gezintisine çıkıyor. Lana dizlerinin üzerine çöküp erkek kardeşinin önünde domalıp yarağı dar sul amcığına yarağı almak için yalvarır Juan tamamen sertliğini koruyarak önünde domalan kız kardeşini amına yarağını sokar. Nöylece o dışarı çıktığında Juan’ın sperm atışına rehberlik edebilir. Parmak uçlarından meni yalarken Lana, Juan’a seksi kendi kendine söylenerek spermi azğzına alması gerektiğini ve ne zaman azgınsa onunla yapması gerektiğini hatırlatır.

[brattysis] lana smalls my stepbrother still has wet dreams 

Bir cevap yazın