Üvey babamın hortumu, Üvey kızını sikip amına boşalıyor

Mark Wood, üvey babası Alexa Kiss’in gerçekten dekolte kıyafetler giymesinden hoşlanmaz. Alexa’nın annesi şehir dışındayken onu aramaya çalışır, ancak Alexa ona biraz küstahlık yapar. Daha sonra Mark, Alexa’yı yeni bir bahçe hortumu almaya ikna etmeye çalışır. İnternetten sipariş ediyor, ama heceliyor. Alexa, telefonunda porno olabileceği fikrinin üvey babasını ne kadar rahatsız ettiğini anlayınca tam flört moduna geçer. Mark daha da telaşlandı.

Alexa’nın noktaları birleştirmesinden çok uzun sürmedi, Mark’ın tepkisi büyük bir gaf saklama girişimi oldu. Hemen yalamak ve emmek ister! Mark sembolik bir direniş gösteriyor ama onun da aynı şeyi istediği açık. babasının sikini yalamaya başlar, sadece bazı sıcak üvey baba üvey kız seks yolu açabilir. Üvey kız, gösteriyi kıyafetlerini soyarak ve Mark’ı onu daha fazla baştan çıkarmak için mastürbasyon yaparken onu amını sikmesine teşvik ederek başlatır.

Sonunda Mark artık dayanamaz. Alexa’nın sikine binmesine ve sert bir gezintiye çıkmasına izin veriyor. O kadar iyi bir kız ki, Mark onu domaltarak sikikerek ödüllendiriyor. Bir kez daha babasının sikine oturup zıpalayarak kızını siker, Üvey baba, kızını ters çevirerek onun sikine yine bindirip klitorisini ovmak için ellerini Alexa’nın kalçalarına doluyor. Alexa, onlar sevişirken partiyi devam ettiren Mark ile kenara düşer. Hiçbir şeyi  boşa harmacayıp onu ateşli amının spermleriyle doyuruyor.

Myfamilypies alexa kiss 

Bir cevap yazın