Nisan 2023 Ayın Fantezisi , azgın kadın 2 erkekle sikişiyor

Spencer Bradley, Nisan 2023’te ayın lezzetimiz ve olabildiğince ateşli olduğuna inansanız iyi olur. İç çamaşırlarıyla süslenmiş, erkek tavşanları Damon Dice ve Quinton James’in ona oyuncaklarla dolu bir Paskalya sepeti getirmesini keyifle izliyor. Birkaçını seçen Spencer, erkekleriyle sevişmeye geçerken onlarla oynuyor.

Ayağa kalkan Spencer, Damon ve Quinton’ın arasına girer. Spencer, kıçını erkeklerin orospularına sürterek birkaç öpücük değiş tokuş ettikten sonra, aynı anda iki sikle baş edebildiğini gösterme görevine çıkar. Dizlerinin üzerine çökerek, her bir eline birer sik alır ve sırayla her birini emerken ikisini de okşar.

Eşyaları kanepeye taşıyan Spencer, sırtına döner ve önce onu alması için Damon’ı davet eder. Eve kayar ve Quinton’ı emmeye devam ederken bile Spencer’a güzel ve derin bir şekilde verir. Sonunda Spencer, kendini Damon’ın yarağına üstüne oturup sike binerken, hala Quinton’ın sikini emmeye devam eder.

Quinton, onu sırtına alırken Spencer’ın içinde sırasını alır. Bir eliyle kendi klitorisini ovuşturan Spencer, diğer eliyle Damon’ın klitorisini sabit tutuyor. O elini kullanarak, iyi bir emmek için onu ağzına götürüyor. Damon’a tekrar becerme sırası gelene kadar devam ediyor, bu sefer Quinton’a derin bir şekilde gırtlak atarken dizlerinin üzerine çöküyor.

Damon, Spencer’ın kıçının her yerine çıldırmak için dışarı çıktığında, çocuklar kendi başlarına bir Paskalya ziyafetinin tadını çıkarırlar. Spencer ayrıca Quinton sayesinde bir ağız dolusu boşalmanın tadını çıkarıyor. Dolu, iyi bir sikişmenin tuzlu ödülünün tadını çıkarıyor.

[nubilefilms] spencer bradley april 2023 fantasy of the month 

Bir cevap yazın