Karım Evden Kovunca Dul üvey Annemi Siktim

Cory (Chase) perişan halde eve gelir ve hemen kapısında üvey oğlu Robby (Echo) ile karşılaşır. Üzerinde bir sürü giysi taşıyor, ondan bile daha rahatsız. Giysilerini pencereden dışarı atan ve üvey annesine gitmesini söyleyen karısı Claire tarafından evinden atıldı. 

İkisi de gerçekte neler olup bittiğini anlayamaz, ancak Claire dürüst ve dar görüşlü Robby’yi onu aldatmakla suçlar. Annesine son zamanlarda çok çalıştığını, fazladan vardiya aldığını ve hafta sonları çalıştığını söyler, ancak Claire’i asla aldatmak gibi bir şey yapmadığını iddia eder. 

Alyansını takmıyor ama ikisi de onu yanlışlıkla banyoda unuttuğunu düşünüyor ve yokluğu Claire’i biraz şüphelendirmiş olabilir. Cory onu Claire’e mesaj atmaya,telefon etmeye değil, sakinleşmesi için biraz zaman tanımaya ikna eder. 

Annemin evinde dinlenirken. Daha sonra Cory, yatak odası aynasının önünde vücudunu yağlıyor ve seksi, açık iç çamaşırlarını giyiyor ve kendi bedenine hayran kalıyor. Robby odaya fırlayarak şöyle dedi: “Claire bana bu sabah sizi davet ettiğini ve kavga ettiğinizi söyledi! Ve ona sikimi ondan daha iyi yaladığınızı söylediğiniz kısmı bana söylemeyi unuttunuz!” . Annem onu ​​yatağına götürür ve açıklamaya çalışır. Kadınlar bununla ilgili sohbet etmişlerdi ama bu, Robby’yi en iyi kimin, karısını ya da annesini tanıyan bir yarışmaya dönüştü. 

Hanımların tek kişilik tartışması oldukça kızıştı ve bir geri dönüşte Cory çileden çıktı: “Oğlum hakkında benden daha çok şey bildiğini mi düşünüyorsun? (gülüyor) Onu benden daha iyi memnun edemezsin”. Robby neyin ters gittiğini anlıyor, Cory’ Onun rekabetçi doğası onu alt etti ve üvey annesi onun yüzünden rekabete kapıldığı için özür diliyor. 

Tüm dramadan yıpranmış, yatağa gitmek için ayaklarını karıştırıyor. Gece geç saatlerde annem yatakta tek başına mastürbasyon yapıyor. Tatmin olmamış bir şekilde Robby’nin yatak odasına gider ve kucaklaşmak için uyuyan genç adamın yanına yorganın altına girer. Adam uyandıktan sonra “Yuvadan uçtuğundan beri kontrol edilemez biriyim” diye mırıldanıyor. “Yetişkin olduğunu biliyorum ve o kadını sevdiğini biliyorum ama bir oğul annesine aittir” diyor. 

Annem yatak örtülerini çıkarıyor ve karısının seçtiği değil de onun için aldığı iç çamaşırını giydiği için gurur duyuyor. Seksi bir edayla, “Kumaşın şişkinliğinizin üzerini örtmesine bayılıyorum,” diye fısıldıyor. “Anne, sadece durmalısın. sikini iç çamaşırının içine sıkıştırırken. Robby onları çıkarır ve Cory taşaklarını emmeye başlar ve ardından ona coşkulu bir şekilde sakso çeker. 

Tabu sahnesinin ortaya çıkışını izleyin… 

You belong with your stepmother cory chase missax 2023 new porn milf big tits ass sex hd step mom son taboo incest mature 

Bir cevap yazın