Azgın Üvey Annem Önümde Domalınca Siktim

Veronica Weston, yeni üvey oğlu Ricky Spanish ile yaşamak için elinden geleni yapıyor. Temiz bir havlu bulmak için duştan çıktığında, Ricky’nin orayı çöpe attığını fark eder. Her yerde ıvır zıvır var, banyo kirli ve görünürde temiz bir havlu yok. Böyle yaşamaya dayanamıyor!

 

Ricky’yi çağıran Veronica, onun ne kadar salak olduğu konusunda onunla yüzleşir. Ricky, üvey annesinin onunla sikişmek istediğini bildiğini söyleyerek karşılık verir. Veronica, kıyafetleri hala üzerindeyken onu duşa sokar. Ricky sikini dışarı çıkartır ve Veronica yanlışlıkla kasten yarağı amının içine alır. Sinirli davranır ve Ricky’yi duştan kovar.

 

O günün ilerleyen saatlerinde Veronica, külotsuz bir mini etekle Ricky’nin pisliğini temizliyor. Dizlerinin üzerine çökerek, Ricky’nin göğüslerini tutmasını ve ardından domalan annesinin amının içine sokmasını bekler. Veronica, Ricky’nin annesi değil ve bunu onu domalarak sikilmekle kanıtlıyor. Ricky’nin ereksiyon halindeki yarağını emen Veronica, tepeye tırmanır ve yarağın üzerine oturup ona hükmeder. Sonra Ricky’nin onu sikiyle doldurması ve onu son bir kez inletmesi için sırtüstü yatırıp amını sert siker www.teensexythumbs.com
. Ricky, ateşli üvey annesinin midesinin her yerine taşak atmak için spermlerini boşaltır ve Veronica’nın sonunda temizlemekten mutlu olduğu bir karmaşa bırakır.

 

[imnotyourmommy] veronica weston persona non grata

Bir cevap yazın